Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Zabawki dla dużych i małych chłopców

Zabawki dla dużych i małych chłopców

Najczęściej zabawki kategoryzuje się przez pryzmat płci na dla dziewczynek i dla chłopców. O ile, dla dziewczynek zabawek różnorakich jest w brud i nie ma problemu z wyborem odpowiedniej na co dzień i na prezent to w przypadku chłopców niejedna osoba ma niezłą zagwozdkę. Oto propozycję na doskonałe zabawki dla chłopców.

Klocki plastikowe, klocki drewniane

Świetną opcją na zabawkę dla chłopców jest zestaw klocków. Najlepiej takich od firmy Lego z dużą ilością elementów. Jednak jest w tym przypadku to droga zabawa. Klocki drewniane będą nieco old schoolowe dla małych kolekcjonerów lub małych dzieci, gdyż są bezpieczniejsze, niż plastikowe wersje. Niestety, małe dzieci często wkładają sobie rzeczy do buzi, a drewniane klocki najczęściej wykonuje się w większych proporcjach. Takie klocki dla dzieci można zamówić na https://zabawki-gry.pl/Klocki,c,22 . Klocki konstrukcyjne to wiele godzin zabawy i jedna z najbardziej regrywalnych (powiedzmy) gier, jaka może istnieć. W końcu możliwości układania i kombinowania jest bardzo bardzo wiele. Takie gry klocki to czysta przyjemność, którą można dzielić się z przyjaciółmi lub rodziną.

Konik bujany

Większość dzieci zna drewnianego przyjaciela na biegunach, szczególnie gdy chodzi o starsze pokolenia. To kultowa zabawka, która wpisała się nie tylko na karty historii zabawek, ale także muzyki – w końcu sama Maryla Rodowicz śpiewała o bujanym koniku. To zabawka, która stanowczo podbija małe męskie serca, szczególnie u tych najmłodszych panów. Można wyobrażać sobie, że jest się szeryfem lub kowbojem, dosiadającym swojego wierzchowca albo słynnym rewolwerowcem mknącym przez prerię na dzielnym mustangu. To gra wyobraźni z drewnianym koniem na biegunach w roli głównej, który jest zdecydowanie lepszy od szczotki z przytwierdzoną głową konia. Chłopcy na pewno przeżyją nie jedną niezapomnianą przygodę, zasiadając na koniku na biegunach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *