Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Galeria jako dziecięca kraina radości

Galeria jako dziecięca kraina radości

Galeria Łomianki to nowoczesny obiekt handlowy w województwie mazowieckim, położony w miejscowości Łomianki pod Warszawą. Tuż obok znajduje się Kampinoski Park Narodowy, dzięki czemu okolica jest dodatkowo malownicza. To dodatkowo podkreśla wyjątkowość Galerii Łomianki, która stawia na ekologiczne podejście oraz cenienie przyrody. To świetne miejsce na rodzinny wypad, gdyż kryje wiele atrakcji dla dzieci.

Przedstawienia

Okres jesienno-zimowy w Galerii Łomianki to dodatkowe atrakcje dla dzieci, jak i całej rodziny. W tym czasie ma miejsce w galerii najwięcej warsztatów oraz przedstawień. Dzieci na pewno ucieszą teatrzyki tematyczne, z których każdy opowiada zupełnie inną, porywającą historię. W obecnym sezonie dzieci mogą nacieszyć się opowieścią, w trakcie której zostaną pomocnikami pewnego elfa, który spróbuje uratować gwiazdkę, co oznacza, że musi udać się w daleką podróż i odnaleźć Mikołaja. Z kolei druga sezonowa opowieść przeniesie dzieci w dalekie strony w trakcie rejsu na pirackim okręcie, ale spokojnie – to przyjaźnie nastawieni piraci, lubiący śpiewać i żartować.

Specjalne atrakcje

Bywa tak, że dzieci często szybko się męczą chodzeniem lub z drugiej strony, biegają, jak szalone i ciężko je upilnować. Jednak Galeria Łomianki oferuje rozwiązanie idealne. Sportowe, czerwone auto Audi – to właśnie opcja na jeździk dla dziecka. Najlepsze, że ich koszt najmu jest tani – jedynie pięć złotych oraz kaucja zwrotna 5 zł.

Plac zabaw i przestrzeń dla dzieci

Galeria Łomianki dzieciom oferuje dużo miejsca do popisów. Wewnątrz galerii przygotowano specjalnie zagospodarowaną przestrzeń dla dzieci z interaktywnymi tablicami i zabawkami. Wszystko w klimatach leśnych, więc spotkamy tu łosia czy wiewiórkę. Z kolei na zewnątrz czeka duży, ogrodzony plac zabaw z konstrukcjami, mostkami i zabawkami. Więcej o przestrzeni dla dzieci na https://galerialomianki.pl.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *