Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Co sprawia, że polska strzelnica jest tak łatwo dostępna dla obcokrajowców?

Cracow Shooting Academy działająca na krakowskim Pasterniku to jedna z wielu polskich strzelnic tłumnie odwiedzanych przez obcokrajowców. Pełno tu mieszkańców Wysp Brytyjskich, naszych zachodnich sąsiadów, nie brakuje mieszkańców Skandynawii, pojawiają się również Włosi oraz Francuzi. Co ciekawe, klientów zagranicznych jest tu więcej, niż Polaków. Jak to się dzieje, że firing range in Krakow jest tak popularna wśród gości zza granicy? Jedną z odpowiedzi na to pytanie jest z pewnością łatwy dostęp. Wpływa na niego wiele czynników.

Lokalizacja strzelnicy
Pasternik to w zasadzie obrzeża Krakowa, ale bardzo łatwo tu dotrzeć, nawet komunikacją zbiorową. Właściwie nie ma znaczenia, że strzelnica nie jest zlokalizowana bliżej centrum. Kraków to Kraków! Przemieszczanie się po tym mieście nie jest trudne. Możliwości komunikacyjnych jest tu mnóstwo, a lotnisko Balice stoi otworem przed gośćmi z zagranicy. To samo dotyczy podróżnych decydujących się na pociąg, którzy lądują na Krakowskim Dworcu Głównym.

Otwarte granice
Otwarte granice sprawiły, że podróżowanie stało się obecnie bardzo łatwe. Wyjazd do Polski dla przeciętnego mieszkańca Unii Europejskiej nie stanowi najmniejszego problemu. Nie trzeba załatwiać żadnych formalności. Wypad na krakowską strzelnicę można spokojnie zorganizować w jeden dzień.

Oferty agencji turystycznych
Agencje turystyczne i biura podróży działające w innych krajach już dawno zauważyły, że wyjazdy do Polski „na strzelanie” mogą stać się fantastycznym pomysłem na biznes. Agencja organizuje taki wyjazd od początku do końca. Turysta nie musi się niczym przejmować. Transport, przejazdy w samym Krakowie, rezerwacja pakietów. Wszystko załatwiane jest za niego. A dodatkowo czekają inne atrakcje Królewskiego Miasta.

Łatwy kontakt
Cracow Shooting Academy już dawno zadbała, by jej strona internetowa umożliwiała łatwy kontakt. Z myślą o obcokrajowcach stworzono obcojęzyczne wersje strony. O dostępnych pakietach czy rodzajach broni oraz o samej strzelnicy można tu poczytać nawet w tak egzotycznych dla nas językach, jak szwedzki czy norweski. Strona umożliwia także kontakt mailowy.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *