Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Najlepsze słupki ogrodowe

Podobnie, jak w przypadku aranżacji domowego zacisza, tak przy planowaniu projektu ogrodowego, należy zwracać ogromną uwagę na odpowiednie dopasowanie oświetlenia. Jest ono bowiem fundamentalne, ponieważ pozwoli rozświetlić niemal każdą przestrzeń. Brak wystarczającego oświetlenia ogrodu może zmusić do rezygnacji z wieczornych spacerów czy delektowania się świeżym powietrzem na ogrodowej ławce. Z drugiej jednak strony, oświetlenie zewnętrzne wpływa także pozytywnie na względy bezpieczeństwa, gdyż kierowcy wjeżdżający na posesję, nie będą musieli zdawać się wyłącznie na reflektory auta, ale będą widzieć przestrzeń o wiele dalej przed sobą. Brak lamp może wydawać się także zachęcającym dla złodzieja, któremu prościej będzie się wkraść na teren nieruchomości pod osłoną nocy. Doświadczeni specjaliści ze sklepu internetowego Bercal.pl, doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego stworzyli bogaty asortyment artykułów oświetleniowych dla swoich klientów. W poniższym artykule, postaramy się przybliżyć kilka polecanych ofert słupków ogrodowych.

Jedną z takich propozycji są stojące lampy ogrodowe Muller. Słupki te wyróżnia niezwykle intrygująca, niesztampowa konstrukcja, opierająca się na ciemnej, aluminiowej, wąskiej ramie o kształcie prostokąta. U wewnętrznej jej części, umieszczono punkty oświetleniowe, dzięki czemu lampa pozwoli na rozjaśnienie zarówno swojego przodu, jak i tyłu. Ta uniwersalność sprawia, iż model Muller polecany jest szczególnie do rozjaśniania wejść na posesję, bram, ogrodów czy tarasów. Lampa Muller, o wysokości 19 cm, wyprodukowana została przez znaną firmę, Leds C4 (http://leds-c4.com/ledsc4/en.html).
Wspomniany powyżej producent zaproponował także kolekcję Icaro. Lampy te, wyposażono w dwa dynamiczne, przesuwane reflektory, które dowolnie można ustawiać, by rozjaśniły podjazdy, tarasy i ogrody. Ze względu na swoją uniwersalną konstrukcję i atrakcyjną cenę, a przede wszystkim na wykonanie z wyśmienitej jakości, wytrzymałych materiałów (aluminium, szkło), lampy Icaro są chętnie wybierane do oświetlania miejsc publicznych, jak parki czy skwery, a nawet ulice. Lampa Icaro o srebrnym odcieniu, wyróżnia się średnią wielkością.

Klienci sięgający po produkty oferowane w sklepie Bercal.pl mają nie tylko gwarancję najlepszej jakości artykułów oświetleniowych, ale także szybkiej i sprawnej realizacji zamówień.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *