Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Firma Bercal w walce o lepsze oświetlenie

Przedsiębiorstwo Bercal Studio Światła http://bercal.pl/, założona została w 2012 roku, dzięki inicjatywie państwa, Noemi i Tomasza Bercal. Dzięki zamiłowaniu do nowoczesnych i niesztampowych form, właściciele rodzinnej firmy, już prawie od sześciu lat, poświęcają się pomocy nawet najbardziej wymagającym klientom. Wynika to nie tylko z pasji i zamiłowania, ale także z bogatego doświadczenia i kierunkowego wykształcenia. Założyciele firmy dążyli do stworzenia przyjaznej przestrzeni, która pozwoli wesprzeć wszystkich zainteresowanych w procesie wykańczania wnętrza oraz rozwijania planów przestrzeni ogrodowej.

Projektanci w zakresie wystroju wnętrz oraz oświetlenia będą otwarci na potrzeby i wszelkie pytania klienta, by stworzyć instalację, która zachwyci każdego, kto odwiedzi ogród lub domowe zacisze. Klienci, odwiedzający firmę Bercal, mogą mieć zaufanie do konsultantów, ponieważ sklep zatrudnia wyłącznie doświadczonych i wykształconych profesjonalistów, oferujących najwyższej jakości, doskonałą obsługę. Każdy, kto jest zainteresowany projektem oświetlenia, może określić dokładnie, jaki budżet przewiduje na jego realizację, a specjaliści będą dążyli do tego, by go nie przekroczyć. Klienci, którzy chcieliby przyjrzeć się bliżej przykładowym realizacjom firmy, mogą odwiedzić jej Showroom, znajdujący się przy ulicy Conrada w Krakowie.

Co ciekawe, firma Bercal ma szerokie doświadczenie w obsłudze zarówno klientów indywidualnych, jak i szkół, biur, restauracji, hoteli czy salonów. Firma oferuje zatem niemalże wszystkie rodzaje oświetlenia, a więc: oświetlenie wewnętrzne, zewnętrzne (ogrodowe, uliczne), a także osprzęt.

Oświetlenie wewnętrzne (https://pl.wikipedia.org/wiki/O%C5%9Bwietlenie_podstawowe) jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego wnętrza. To właśnie lampy, żyrandole oraz kinkiety będą nadawały domowemu zaciszu charakteru. Brak odpowiednio dopasowanego oświetlenia może prowadzić do tego, że będzie ono zbyt ciemne lub nie będzie uwypuklać dodatkowych elementów dekoracyjnych aranżacji.

Równie ważne, jak oświetlenie wewnętrzne, będzie istotne oświetlenie zewnętrzne, ponieważ umożliwia ono stworzenie pięknej i efektownej oprawy świetlnej dla ogrodu czy tarasu. To właśnie, dzięki dopasowaniu odpowiednich lamp, można cieszyć się bezpiecznym i przyjemnym relaksem na świeżym powietrzu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *