Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Meble modułowe. Wyższy poziom funkcjonalności.

W biurach, poczekalniach czy recepcjach coraz częściej wykorzystywane są siedziska modułowe. Producenci proponują dziś całe zestawy mebli, które składają się z pojedynczych elementów. Można je ze sobą w dowolny sposób łączyć i zestawiać, w zależności od zamysłu aranżacyjnego czy powierzchni, którą dysponujemy. Przykładem niezwykle funkcjonalnych siedzisk modułowych jest seria mebli Voo Voo firmy Bejot. Znajdziemy je w ofercie wielu sklepów, między innymi w sklepie internetowym formyuzytkowe.pl.

Dlaczego warto wybrać meble Voo Voo firmy Bejot?
Siedziska Voo Voo marki Bejot są niezwykle uniwersalne. Wykorzystując je możemy urządzić przytulną poczekalnię, reprezentacyjną recepcję czy komfortową strefę relaksu w biurze. Tego typu meble doskonale sprawdzają się w tzw. open space’ach. Trzeba przyznać, że ten trend, coraz bardziej dominuje w aranżacji pomieszczeń biurowych. Otwarta przestrzeń biurowa wymaga jednak wydzielenia miejsc, w których pracownicy mogą nieco odpocząć lub spokojnie porozmawiać z klientami.

Voo Voo charakteryzują się wysokim, tapicerowanym oparciem. Ten charakterystyczny element nie tylko poprawia komfort siedzenia. Oparcie w meblach Voo Voo jest również dźwiękochłonne. To jeden z największych atutów siedzisk z tej serii. Oparcie zapewnia dobre warunki akustyczne. Jest na tyle wysokie, aby stworzyć atmosferę prywatności, nawet w pomieszczeniu pełnym ludzi.
Serie tworzą zarówno fotele oraz sofy wolnostojące, jak i elementy modułowe. Możemy ustawiać je w dowolne ciągi lub tworzyć układy narożnikowe. W ten sposób wykorzystamy nawet najbardziej problematyczne i trudne do zagospodarowania części pomieszczenia. Nie musimy obawiać się braku stabilności takich połączeń. Metalowe łączniki mebli są bardzo solidne.

Design kolekcji Voo Voo jest również bardzo atrakcyjny. Siedziska są nowoczesne, bardzo proste, a jednocześnie niezwykle eleganckie. Bryła mebli jest dosyć surowa, ale projektanci przełamali ją miękkimi poduszkami, które fantastycznie komponują się z sofami i modułami siedziskowymi. Dzięki metalowym płozom całość nabiera lekkości. Kolekcja Voo Voo z pewnością idealnie uzupełni nowoczesne przestrzenie biurowe.

Źródło:
https://www.formyuzytkowe.pl/bejot-modul-siedziskowy-voo-voo-9xx-vv-902
http://www.bejot.eu/Produkty?kat=VooVoo9XX

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *