Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Fotel Gabinetowy Elf – stylowa elegancja

Wśród foteli biurowych, specjalną grupę stanowią fotele gabinetowe. W sklepie internetowym http://www.formyuzytkowe.pl/znajdziemy szeroki wybór tego rodzaju foteli. Fotel Elf polskiej marki Nowy Styl stworzony został z myślą o nowoczesnych gabinetach. Sprawdzi się zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i domowych gabinetach, które coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Model ten wygląda niezwykle efektownie, a zarazem sprawia wrażenie niesamowicie komfortowego. Ciekawy design oraz wygoda to dwie jego największe zalety.

Niepowtarzalny styl fotela Elf
Fotel Elf wyposażony został w szerokie siedzisko, którego przód delikatnie opada w dół. Dzięki temu nie powoduje ucisku ud. To dosyć powszechny problem w fotelach biurowych, który niestety powoduje dolegliwości związane z przepływem krwi w koniczynach dolnych. Efektem są cierpnące nogi, a to zaledwie początek kłopotów. Oparcie fotela jest również bardzo szerokie i posiada odpowiednie wyprofilowanie, swobodnie dopasowując się do krzywizn kręgosłupa.

Najciekawszym elementem tego modelu są niebanalne przeszycia. Miękka tapicerka nabiera dzięki nim efektownych kształtów. Interesującym dodatkiem są również stalowe podłokietniki z tapicerowanymi nakładkami. Dodają one fotelowi charakteru, ale również decydują o komforcie siedzenia. Według zasad ergonomii podparcie przedramion w pozycji siedzącej podczas pracy biurowej pomaga odciążyć kręgosłup.

Fotel jest tapicerowany naturalną skóra licową, która sama w sobie jest wyjątkowo eleganckim materiałem. Skórzane meble dla wielu osób są synonimem prestiżu. Skórzana tapicerka ma również wiele zalet praktycznych. Jest łatwa w pielęgnacji, a do tego niezwykle wytrzymała. Co więcej, to doskonały wybór dla alergików, gdyż skóra ułatwia cyrkulacje powietrza. Można to zauważyć zwłaszcza w upalne dni, kiedy nasz skórzany fotel nie nagrzeje się do temperatury przekraczającej 25 stopni Celsjusza.
Fotel Elf to subtelna elegancja i wyraz dobrego smaku. Choć jego cena jest wyższa, niż innych foteli tego typu, to z pewnością dobra inwestycja, bo mebel ten będzie nam towarzyszył przez lata.

Źródło:
http://www.nowystyl.pl
https://www.meble.pl/poradnik/art8585,skorzane-meble-wypoczynkowe-dlaczego-warto-je-miec.html

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *