Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Michał Napierała zachwyca swoimi zegarkami!

Wszyscy znamy zegarki wytworzone ze stali nierdzewnej czy tworzywa sztucznego. Przeważnie egzemplarze są wykonane taśmowo, nie mają w sobie nic wyjątkowego. Są ładne, ale puste. Nie ma w nich nic zachwycającego. Natomiast zegarek to dziś nie tylko narzędzie do pomiaru czasu, ale także modny i prestiżowy dodatek do codziennego ubioru.

Drewniane zegarki Michała Napierały

Unikalną propozycją wśród wyprodukowanych taśmowo zegarków, są zegarki Michała Napierały. Są one tworzone ręcznie w Krakowskiej pracowni, do ich wykonania wykorzystuje się drewno dębowe, a także sprawdzony mechanizm Citizen- serce zegarka. W firmie Michała Napierały mamy do wyboru drewniany zegarek Woodlans Klasyk na drewnianej bransolecie, który ewoluował 6 lat, by wyglądać tak jak wygląda teraz. Zegarek jest cały z drewna, trzeba podkreślić, że zegarki nie są lakierowane więc kiedy się je nosi na swojej skórze można odczuć ciepło drewna. Wśród propozycji wyróżniamy także zegarki woodlans na stalowej bransolecie, które są bardzo kontrastowym projektem. Jak mówi Michał Napierała połączenie drewna ze stalą bardziej pasuje do kuchennego noża niż do zegarka. Jednak zegarek urzeka, stal z drewnem to połączenie niewinności z ostrością. Firma Michała Napierały oferuje także zegarek Woodlans Klasyk na skórzanym pasku z szeroką podkładką lub bez, 2w1. Zegarki z drewna i skóry są bardzo wygodne, to ciekawa propozycja dla miłośników ekologicznej skóry.

Kiedy praca jest pasją…

Michał Napierała zrezygnował z pracy w korporacji, by zająć się tworzeniem zegarków. Okazało się, że zrezygnowanie z pracy w korporacji i realizowanie swojej pasji było strzałem w dziesiątkę! Michał Napierała idealnie wpisał się w trendy, które dążą do naturalności, a zegarki są ekologiczne, dominuje w nich minimalizm i na pewno każdy kto prowadzi ekologiczny styl życia, będzie z nich zadowolony. Zegarki można znaleźć na tej stronie: www.woodlans.pl. Na tej samej stronie można również zamówić zegarek.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *