Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Drewniany prezent dla twoich bliskich

Coraz więcej osób świadomie decyduje się na to, by prowadzić ekologiczny tryb życia. Świadomie decydujemy się na to, by kupować produkty pozbawione chemicznych dodatków, wybieramy ekologiczną żywność. Stawiamy też na ekologiczne technologie, ale nie tylko. Trzeba powiedzieć to wprost, że ekologiczny design podbija również świat mody. Modne są drewniane akcesoria garderoby: muszki czy zegarki.

Woodlans- drewniane zegarki

W ekologiczny design świetnie wpisują się drewniane zegarki Woodlans. W krakowskiej pracowni od 2011 roku są one projektowane i ręcznie wytwarzane. Każdy egzemplarz jest opatrzony kolejnym numerem. Zegarki są tworzone na zamówienie, ze względu na to, że są ręcznie robione na modelach mogą pojawić się nieregularności związane z ręczną obróbką. Zegarki są dodatkowo zabezpieczone pszczelim woskiem. Zegarki są w pełni ekologiczne. Są impregnowane bez użycia sztucznych środków chemicznych, dzięki czemu woda nie wsącza się w drewno, ale spływa po powierzchni. Michał Napierała celowo zrezygnował z lakierowanie, choć byłoby to trwałe rozwiązanie, wolał żeby użytkownicy nie mieli kontaktu z chemią. Dzięki temu użytkownicy mogą poczuć na swojej skórze to wyjątkowe ciepło drewna.

Dla kogo zegarek Woodlans

Zastanawiasz się czy zegarek Woodlans sprawi radość, osobie która jest tobie bliska? Jeśli przykłada ona wagę do prowadzenia zdrowego stylu życia z pewnością będzie to dla niej świetny prezent. Zegarki można znaleźć tutaj: http://www.woodlans.pl/. Znajdziemy trzy modele, które różnią się bransoletami. Na pewno znajdziemy coś co będzie świetnym prezentem!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *