Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Dlaczego warto wstawić implanty?

Zdrowe i piękne zęby na pewno sprawiają, że czujemy się atrakcyjnie. Wiele osób robi wszystko by jego zęby były białe i zadbane: używają specjalnych past do zębów, wybielają zęby, zdrowo się odżywiają. Ale zdrowe i kompletne uzębienie to nie tylko kwestia estetyki. Warto uzupełnić ubytki w uzębieniu, tylko w ten sposób nasze zęby będą zdrowe.

Czy warto wstawić implanty stomatologiczne?

Implanty zdecydowanie warto wszczepić. Jeśli mamy braki w uzębieniu to z pewnością sprawia to, że czujemy się skrępowani. Nie możemy się na przykład szeroko uśmiechać bo boimy się, że braki w uzębieniu będzie widać. Jeśli brakuje zęba w przedniej części jest jeszcze gorzej. Uzupełnienie uzębienia z pewnością wpłynie na poprawę naszego samopoczucia. Jeśli zwlekamy długi czas z wszczepieniem implantu stomatologicznego to po kilku latach może się okazać, że trzeba będzie odbudować kość, która zanikła z upływem czasu. Generalnie, im dłużej zwlekamy z wszczepieniem implantu stomatologicznego, tym gorzej. Warto zaznaczyć, że taki zabieg nie boli. W czasie przeprowadzenia zabiegu wykorzystuje się znieczulenie miejscowe. Sam zabieg wykonywany jest profesjonalnie, odbywa się on w atmosferze bezpieczeństwa i pełnego zaufania do lekarza.

Implanty Kraków- http://www.dentysta-zakopianka.pl

Wykonując zabieg w profesjonalnym gabinecie możemy być pewni wspaniałych rezultatów. Trzeba też liczyć się z kosztami, które trzeba ponieść. Około 3.5000 zł- tyle najmniej kosztuje wszczepienie implanta stomatologicznego, ale warto zdecydować się na ten zabieg.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *