Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Sote

soteshopZałożenie własnej działalności gospodarczej jeszcze nigdy nie było tak proste i tanie. Z jednej strony przedsiębiorcy mogą liczyć na uproszczenia w przepisach, a dodatkowo docenić możliwości sieci www. Wirtualnie można nie tylko działać na większą skalę niż kiedykolwiek, ale również i minimalizować koszty prowadzenia biznesu. To się naprawdę opłaca.

Jeśli ma się ciekawy pomysł na prowadzenie sklepu www, warto na dobry początek zastanowić się nad wyborem odpowiedniego oprogramowania. Warto pamiętać, że liczy się nie tylko cena, ale i sama szata graficzna, która przyciąga klienta i zachęca go, by na dłużej zatrzymał się na stronie. Piękną grafiką pochwalić się mogą przede wszystkim sklepy Sote. Oprogramowanie jest najczęściej wybierane w Polsce i cieszy się stale rosnącą popularnością.

Najpopularniejsze oprogramowanie w Polsce

By móc korzystać z oprogramowania Sote, można jednorazowo wykupić licencję lub zdecydować się na znacznie tańszy wynajem. Wraz z oprogramowaniem zyskuje się zaś dostęp do wielu przydatnych w handlu online funkcji. Sklepy Sote są zintegrowane z różnymi formami płatności online, firmami kurierskimi, można też korzystać z wersji mobilnej sklepu.

Docenić warto też dodatkowe widgety i sposób promocji produktów. Korzystając z oprogramowania Sote, można w ciekawy sposób dobierać zdjęcia, poprawiać ich jakość, dowolnie je modyfikować.

Dodatkowe funkcje, wyjątkowe możliwości

Sklepy Sote zintegrowane są też z Allegro oraz Facebookiem (za dodatkową opłatą). Warto też pamiętać, że na zlecenie klienta, załoga sklepu przygotować może wyjątkowy projekt graficzny sklepu. Warto docenić też narzędzia analityczne, które pozwalają przygotowywać jeszcze bardziej skuteczne działania marketingowe.

Zalety korzystania z Sote w skrócie

Na korzystanie z oprogramowania Sote warto zdecydować się z wielu powodów. Do jego głównych zalet zaliczyć trzeba:

  • atrakcyjną cenę, różne sposoby rozliczeń,

  • hosting wliczony w cenę,

  • integrację z różnymi formami płatności elektronicznej, Allegro, firmami kurierskimi,

  • wyróżniającą się szatę graficzną, dopasowanie grafiki do indywidualnych potrzeb,

  • wsparcie techniczne, możliwość testowania oprogramowania za darmo przez 2 tygodnie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *