Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Shoper

shoperMarzenie o prowadzeniu własnego sklepu śmiało można wprowadzić niewielkim kosztem w życie. Zamiast zakładać sklep tradycyjny, wystarczy wybrać sklep wirtualny i tym samym nie tylko znacznie zwiększyć swoje możliwości, ale i zminimalizować koszty. Sklep w bardzo atrakcyjnej cenie można stworzyć, korzystając z oprogramowania Shoper.

Profesjonalne oprogramowanie dla sklepów dopasowane do indywidualnych potrzeb

Klient decyduje już o samej formie płatności. Zdecydować się może tak samo na płacenie abonamentu miesięcznego, jak również i na jednorazowy zakup licencji. Istnieje też możliwość jej odsprzedania – wystarczy sporządzić tylko umowę kupna-sprzedaży.

Oprogramowanie Shoper obejmuje wiele praktycznych funkcji. Sklep internetowy zintegrowany jest z płatnościami elektronicznymi i usługami logistycznymi. W prosty sposób można przygotowywać też od razu aukcje na Allegro.

Z Shoper śmiało można też planować działania marketingowe. Wraz z oprogramowaniem zyskuje się dostęp do bardzo pomocnych narzędzi analitycznych. Można korzystać też z atrakcyjnego programu rabatowego. Ciekawą opcją jest też integracja z serwisem społecznościowym Facebook. Dzięki tej funkcji, w sklepie można dodawać komentarze Facebook, a także prowadzić sprzedaż poprzez ten najbardziej obecnie popularny serwis.

Pełne wsparcie techniczne, pomocne narzędzia

Osoby, które zdecydują się na korzystanie z oprogramowania Shoper liczyć mogą też na pełne wsparcie techniczne. Ci, którzy wybierają opcję abonamentową, pomoc zapewnioną mają w ramach abonamentu. Ci, którzy wykupują licencję, darmowe wsparcie techniczne mają zapewnione przez rok, później, by zapewnić sobie pomoc techniczną, konieczne jest dokonanie dodatkowej opłaty.

Zalety korzystania z platformy Shoper w skrócie

Korzystanie z oprogramowania Shoper ma wiele zalet. Te podstawowe to:

  • atrakcyjna cena, możliwość wykupienia licencji na korzystanie z oprogramowania lub wybór miesięcznego abonamentu,

  • możliwość testowania oprogramowania za darmo przez 2 tygodnie,

  • bogaty pakiet usług (łącznie 250 pomocnych funkcji),

  • integracja z różnymi formami płatności online, firmami kurierskimi, Allegro,

  • integracja z Facebookiem, możliwość dodawania komentarzy poprzez ten serwis społecznościowy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *