Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

RedCart

redcartProwadzenie biznesu online to najlepszy sposób na dodatkowy zarobek, jak również i świetny sposób na usamodzielnienie. Ciekawy pomysł na sklep w zupełności wystarczy, by zapewnić sobie stałe źródłem dochodu. By działać online nie ma konieczności ponoszenia wielkich kosztów, ani zdobywania wiedzy informatycznej. Wystarczy korzystać z pomocnego oprogramowania do sklepów www. Na rynku wyróżnia się zwłaszcza oprogramowanie RedCart.

Dlaczego warto wybrać RedCart?

Za niewielką kwotę (najniższy abonament wynosi zaledwie 50 złotych miesięcznie) można uzyskać dostęp do wielu praktycznych funkcji i stworzyć błyskawicznie profesjonalny sklep z piękną szatą graficzną. W abonamencie zapewnione są atrakcyjne szablony, ale na życzenie klienta wykonywane są też indywidualne projekty, dopasowane do profilu działalności.

Wrażenie robi też ilość usług dodatkowych. Łącznie jest ich około 450. Dzięki nim można nie tylko tworzyć profesjonalne podstrony produktów, ale i planować sprzedaż, promocję i fachowo i szybko obsłużyć nawet najbardziej wymagających klientów.

RedCart – oferta szyta na miarę

Sklepy RedCart zintegrowane są z różnymi formami płatności, firmami kurierskimi, porównywarkami cen. Z powodzeniem sklepy można prowadzić w różnych wersjach językowych, a sprzedaż – w różnych walutach. Z pomocą jednego tylko panelu RedCart można zarządzać nawet kilkoma sklepami, a wszystkie transakcje są zawsze w pełni bezpieczne. Wszystko dzięki specjalnym certyfikatom i szyfrowaniu, które wykorzystywane są też w bankach.

RedCart niezawodne przy planowaniu działań marketingowych

Prowadząc sklep RedCart, można też doskonale planować wszelkie działania marketingowe. Do pomocnych funkcji sklepu zaliczyć trzeba system rabatowy oraz system obsługi reklamacji. Warto pamiętać, że sklepy RedCart obsługują również płatności dokonywane za pomocą kart kredytowych. Z pewnością warto docenić też możliwość prowadzenia sklepu na urządzeniach mobilnych i sprzedaży za pośrednictwem różnych serwisów społecznościowych, Allegro, eBay i Amazon.

Zalety korzystania z RedCart w skrócie

Z oprogramowania RedCart niewątpliwie warto korzystać. Główne jego zalety to:

  • atrakcyjna cena (najniższy abonament to 50 zł miesięcznie),

  • aż 450 dodatkowych usług, które usprawniają sprzedaż i pomagają w planowaniu działań marketingowych,

  • integracja z różnymi formami płatności, firmami kurierskimi, Facebookiem, Allegro, porównywarkami cen,

  • atrakcyjne systemy rabatowe, system do obsługi reklamacji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *