Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

MaxShop

max-shopZałożenie i prowadzenie własnego sklepu www jeszcze nigdy nie było tak proste. Nie jest wymagana wiedza informatyczna, nie trzeba być specjalistą od grafiki, ani martwić się formalnościami, jeśli tylko zacznie się korzystać z profesjonalnego oprogramowania dla sklepów. Wyjątkowo atrakcyjna jest oferta MaxShop, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom działającym w e-commerce.

Jednorazowa opłata, atrakcyjne usługi w cenie podstawowej

Wybierając MaxShop, dokonać trzeba jednorazowej opłaty w wysokości 997 złotych netto. W tej cenie zapewniona jest licencja na korzystanie z oprogramowania, instalacja sklepu, integracja z płatnościami online, porównywarkami cen, serwisami aukcyjnymi Allegro i eBay.

Zakładając sklep w MaxShop, swoim klientom można zaoferować również sprzedaż w systemie ratalnym. To bardzo dobry pomysł zwłaszcza jeśli planuje się sprzedawać produkty z wyższej półki.

W cenie podstawowej MaxShop zyskuje się konto o limicie 20 GB i miesięczny transfer danych do 20 GB. Nie ma natomiast limitów, jeśli chodzi o ilość zamieszczanych w sklepie produktów.

Dodatkowe funkcje w atrakcyjnej cenie

Wielką zaletą korzystania z oprogramowania MaxShop jest też korzystanie z nowoczesnych rozwiązań granicznych. Specjaliści z MaxShop przygotować mogą nowoczesne logo i dodatkowe elementy graficzne. W ciekawy sposób w sklepach MaxShop można prezentować też same produkty. Umożliwia to funkcja Zoom dla zdjęć, możliwość korzystania z modułu 360 stopniu i modułu slajdów. MaxShop nie ma też ograniczeń, jeśli chodzi o wersje językowe. Korzystając z tego oprogramowania, śmiało można planować więc rozwijanie swojej oferty i wejście z czasem na rynki zagraniczne.

Wygodna administracja i obsługa zleceń

W MaxShop pomyślano również o bardzo wygodnej administracji. Konto z różnymi uprawnieniami zakładać można wszystkim pracownikom. Sama sprzedaż prowadzona jest dodatkowo telefonicznie, a kupujący otrzymują powiadomienia mailowe i esemesowe o realizacji zamówienia.

Zalety korzystania z platformy MaxShop w skrócie

Wybierając oprogramowanie MaxShop zyskuje się dostęp do wielu usług. Najważniejsze z nich to:

  • integracja z płatnościami elektronicznymi, możliwość prowadzenia sprzedaży ratalnej,

  • brak limitu na ilość produktów w sklepie,

  • nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o projektowanie graniczne,

  • atrakcyjny sposób prezentowania produktów (zoom, moduł 360 stopni, moduł slajdów),

  • jednorazowa opłata, brak dodatkowych prowizji od sprzedaży, darmowe wsparcie techniczne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *