Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Selly

Selly Shop – zaletyZaistnienie i zarabianie w sieci www nie wymaga ani dużych nakładów finansowych, ani specjalnych umiejętności. Jeśli więc tylko ma się ciekawy pomysł na biznes albo już prowadzi się sklep stacjonarny, warto również spróbować swoich sił w świecie wirtualnym.

Zanim stworzy się sklep www, dobrze jest zastanowić się nad wyborem odpowiedniego oprogramowania. W Polsce wybierać można już z coraz bogatszej oferty, a zanim podejmie się ostateczną decyzję, dobrze jest porównać ceny, dostępne usługi i możliwości poszczególnych platform sprzedażowych.

Bardzo atrakcyjna jest oferta Selly. Wybierając najniższy abonament (za jedyne 99 złotych miesięcznie netto), można stworzyć profesjonalny sklep, zintegrować go z różnymi formami płatności elektronicznej, popularnymi porównywarkami cen, a nawet z allegro. W pakiecie ma się też zapewnione 10 kont email, transfer 15 GB miesięcznie i możliwość wprowadzenia nawet 500 000 produktów do sklepu. Korzystanie z platformy bardzo ułatwia praktyczny panel administracyjny, za którego pomocą można nadzorować pracę nawet kilku różnych sklepów na Selly.

Dla początkujących i nie tylko

Platforma Selly to idealna propozycja dla początkujących, którzy niewielkim kosztem chcą uzyskać dostęp do w pełni profesjonalnych usług. Platforma jest też doskonałym rozwiązaniem dla osób, które w branży e-commerce pracują już od lat. Swój sklep z łatwością mogą przenieść do Selly z dowolnej platformy, a zanim to zrobią, przetestować oprogramowanie za darmo.

Nieocenione wsparcie techniczne i możliwości rozwoju

Niewątpliwą zaletą Selly są niemal nieograniczone możliwości. Już w ramach najtańszego abonamentu można korzystać z bardzo pomocnych funkcji, a za dodatkową opłatą można uzyskać dostęp do kolejnych usług i zdecydować się np. na prowadzenie sklepu w wersji mobilnej czy poprzez Facebooka. Niezależnie od tego, jaki abonament się wybierze, można też liczyć na pełne wsparcie techniczne ze strony załogi Selly. Nawet komputerowi laicy z łatwością poradzą więc sobie z prowadzeniem własnego sklepu www.

Zalety korzystania z platformy Selly w skrócie

Platformę Selly warto docenić, przetestować i zacząć z niej korzystać, bo wiele można na tym zyskać. Próżno na rynku szukać drugiej równie dobrej oferty. Podstawowe zalety:

  • niski abonament i brak prowizji od sprzedaży,

  • maksymalnie uproszczone formalności,

  • miesięczny transfer danych 15 GB,

  • możliwość obsługi nawet 500 000 produktów,

  • darmowa domena i hosting w cenie abonamentu

mówią same za siebie. Warto wybrać Selly.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *