Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Oprogramowanie Selly Shop dla biznesu

sellySieć www z pewnością nie tylko przydaje się w czasie wolnym. Jeśli tylko umiejętnie wykorzystać drzemiące w niej możliwości, online śmiało można zacząć prowadzić interesy, zyskać dodatkowe a nawet podstawowe źródło dochodu. Niesamowite możliwości stwarza prowadzenia sklepu www. Niewielkim kosztem swoją ofertę można promować nie tylko w kraju, ale i za granicą, a samo projektowanie witryny ze sklepem stało się bajecznie proste dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu.

Decydując się na prowadzenie sklepu www, warto zainteresować się bardzo atrakcyjną ofertą Selly shop. Ta nowoczesna platforma sprzedażowa spodoba się wszystkim tym, którzy chcą dopiero uruchomić sklep i zminimalizować koszty, jak również i tym, którzy działają już od jakiegoś czasu w branży. Do Selly shop z łatwością można się przenieść, bez problemu można też zmienić ofertę na pakiet z dodatkowymi usługami lub zamówić konkretne funkcje.

Niski abonament i wiele możliwości

Najniższy abonament w Selly shop wynosi 99 złotych netto miesięcznie. Niska cena nie oznacza jednak, że sklep Selly ma mało możliwości. Wręcz przeciwnie – nawet decydując się na najniższy abonament, z powodzeniem można prowadzić sklep, w którym jest nawet 500 000 produktów, korzystać z darmowych kont mailowych, wsparcia technicznego, wybierać spośród różnych form płatności elektronicznej. W ramach najniższego abonamentu można również planować sprzedaż poprzez allegro lub zintegrować swój sklep z najbardziej popularnymi porównywarkami cen.

Decyzja o korzystaniu z oprogramowania Selly shop wcale nie musi być podejmowana w ciemno. Zainteresowani mogą za darmo przetestować program zarówno od strony kupującego i sprzedającego, zanim zdecydują się na wykupienie abonamentu.

Dodatkowe funkcje, darmowe szablony, promocja na atrakcyjnych warunkach

Jeśli bogaty pakiet podstawowych usług to za mało, również można liczyć na profesjonalne wsparcie. Za dodatkową opłatą można zamówić przygotowanie wersji mobilnej dla sklepu, zdecydować się też można na prowadzenie sklepu w dodatkowej wersji językowej. Specjalnie dla użytkowników Selly shop przygotowana została atrakcyjna oferta pozycjonowania sklepu, by szybko zwiększyć zyski i zdobyć wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania.

Przede wszystkim prostota – formalności ograniczone do absolutnego minimum

Oprogramowanie Selly shop jest w pełni profesjonalne, nowoczesne, a wszelkie formalności ograniczone są do koniecznego minimum. Nie trzeba więc podpisywać i studiować długich umów, a sklep założyć można nawet w ciągu godziny.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *