Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Home.pl

homeplSklep internetowy może z powodzeniem prowadzić dziś każdy. W zupełności wystarczy ciekawy pomysł na działalność, ponieważ przy wprowadzaniu oferty do sieci z powodzeniem można korzystać z prostego w obsłudze oprogramowania.

Jednym z bardziej popularnych jest ten zaproponowany przez Home.

Zalety korzystania z oprogramowania home.pl

W atrakcyjnej cenie można korzystać z profesjonalnego oprogramowania, wsparcia technicznego i licznych dodatkowych usług. Wielką zaletą jest możliwość przetestowania sklepu przez 2 tygodnie za darmo i bez zobowiązań. Warto zainteresować się atrakcyjną ofertą promocyjną Home. Korzystne rabaty pozwalają znacznie zminimalizować koszty początkowe prowadzenia i założenia sklepu.

Już w podstawowym pakiecie znaleźć można wiele praktycznych usług. Przede wszystkim wybrać można idealny projekt graficzny, swój sklep zintegrować z płatnościami elektronicznymi, usługami logistycznymi, programami fakturowymi i porównywarkami cen.

Decydując się na sklep w Home, można również zdecydować się na sklep w wersjach na urządzenia mobilne czy wybrać sklep na Facebooku, co znacznie zwiększa szanse na dodatkowe zyski.

W zależności od wersji abonamentowej, decydować można też o maksymalnej ilości produktów w sklepie, wielkości transferu, językach i walutach. Z Home z powodzeniem można więc prowadzić sprzedaż nie tylko na terenie Polski, ale również i działać na terenie Unii Europejskiej lub poza jej granicami. Zakupy poprzez Home są zaś zawsze w pełni bezpieczne, gdyż dane świetnie chronią specjalne certyfikaty.

Dodatkowe usługi, które wspierają sprzedaż

Dla swoich klientów załoga Home przygotowała też atrakcyjne oferty promocji. Klienci Home mogą zdecydować się na pozycjonowanie, uzyskują też dostęp do różnych narzędzi analitycznych, które pozwalają jeszcze lepiej planować działania marketingowe.

Zalety korzystania z platformy Home w skrócie

Korzystanie z oprogramowania Home ma wiele zalet. Do tych głównych zaliczyć należy:

  • atrakcyjną cenę na start, korzystne promocje, możliwość testowania oprogramowania za darmo przez 2 tygodnie,

  • pełne wsparcie techniczne,

  • pełną integrację z różnymi formami płatności online, usługami logistycznymi, systemami magazynowymi i fakturowymi,

  • możliwość prowadzenia sprzedaży w różnych walutach,

  • bezpłatną szatę graficzną,

  • hosting w cenie abonamentu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *