Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

GoShop

goshop_logoDziałanie i zarabianie w e-commerce to idealna propozycja dla osób, które mają pomysł na biznes, myślą nieszablonowo, a jednocześnie cenią sobie swój czas. Dobrze prowadzony sklep www pozwala sporo zarobić, a by rozwijać się w branży wcale nie jest już potrzebna fachowa wiedza informatyczna. Wystarczy wybrać odpowiednie oprogramowanie do sklepu i dowiedzieć się jak najwięcej o jego funkcjach.

Godne polecenia jest oprogramowanie GoShop. Dostęp do niego uzyskuje się bezterminowo, zainstalować je można na własnym serwerze, a przez rok za darmo korzystać można z profesjonalnego wsparcia technicznego.

Jedna opłata, brak abonamentu, bogaty pakiet usług

W cenie (2990 złotych netto) mieści się wiele dodatkowych usług. Załoga GoShop przygotowuje pełny projekt graficzny sklepu, instaluje oprogramowanie na serwerze swojego klienta, pomaga też w doborze i zakupie odpowiedniej domeny i serwera i zajmuje się pełną konfiguracją sklepu.

Przez cały rok można liczyć też na dodatkowe wsparcie techniczne i pomoc przy rozwiązywaniu problemów. Bez dodatkowych opłat sklep na GoShop można zintegrować z zewnętrznymi serwisami – różnymi formami płatności online, porównywarkami cen czy allegro, co znacznie ułatwia prowadzenie sklepu. Istnieje też możliwość zaimportowania produktów z dotychczasowego sklepu.

Dodatkowe usługi i identyfikacja wizualna na życzenie klienta

Jeśli podstawowe funkcje to za mało, osoby, które zdecydowały się korzystać z GoShop mogą zakupić też usługi dodatkowe. Zalicza się do nich m.in. przygotowanie profesjonalnego logo do sklepu, bannerów reklamowych, zarówno dynamicznych i statycznych. Na życzenie klienta można też indywidualizować samo oprogramowanie. Pomocna jest też aplikacja GoShop Printer, która umożliwia drukowanie paragonów.

Zalety korzystania z platformy GoShop w skrócie

Oprogramowanie GoShop ma wiele zalet. Do tych najważniejszych zaliczyć trzeba:

  • jednorazową opłatę, brak prowizji ze sprzedaży, bezterminowy dostęp do oprogramowania,

  • pomoc przy konfiguracji sklepu i instalacji oprogramowania,

  • darmowe wsparcie przez rok, możliwość wykupienia dodatkowego wsparcia po okresie gwarancyjnym,

  • pełne przygotowanie sklepu od strony graficznej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *