Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

cStore

cstoreProwadzenie własnego sklepu www to doskonała okazja, by zwiększyć swoje zarobki, a nierzadko szansa, by znaleźć swój sposób na zarabianie. Umiejętnie prowadzony sklep może się bardzo dynamicznie rozwijać i przynosić bardzo wysokie dochody niezależnie od tego, w jakiej branży będzie się działać. Żeby jednak święcić kolejne sukcesy w e-commerce, warto na dobry początek wybrać odpowiednie oprogramowanie do swojego sklepu. Kusząca jest oferta cStore.

Profesjonalizm i doświadczenie przede wszystkim

Firma obecna jest na rynku od jedenastu lat i oferuje bardzo profesjonalne oprogramowanie do sklepu w atrakcyjnej cenie. Najniższy abonament wynosi 90 złotych netto miesięcznie, można też wykupić licencję do sklepu i zainstalować go na własnym serwerze. Za dodatkowymi opłatami zdecydować się można na kolejne usługi, które znacznie zwiększą możliwości sklepu www.

Niski abonament i dodatkowe usługi

Do tych dodatkowych usług warto zaliczyć na pewno możliwość zintegrowania sklepu z allegro, porównywarkami cen i hurtowniami. Dzięki temu można na bieżąco aktualizować dane w sklepie dotyczące dostępności i cen towarów. Wybierając cStore, dobierać też można dogodne dla siebie formy płatności elektronicznej i najbardziej korzystne formy dostawy.

Skuteczna promocja i planowanie sprzedaży

Decydując się na cStore, można też liczyć na pomoc przy promocji sklepu. Platforma daje możliwość pozycjonowania sklepu i produktów w bardzo atrakcyjnej cenie. Udostępnia też narzędzia analityczne pomocne w planowaniu działań marketingowych. Wszyscy, którzy zdecydują się korzystać z ofert cStore, mogą liczyć na nieocenione techniczne wsparcie.

Zalety korzystania z platformy cStore w skrócie

Wybierając cStore wiele można zyskać. Do podstawowych zalet zaliczyć trzeba:

  • niski abonament,

  • hosting i domenę wliczone w cenę abonamentu,

  • atrakcyjne i profesjonalne szablony do sklepu,

  • integrację z programami magazynowymi,

  • możliwość zapisania się na szkolenia z prowadzenia sklepu www.

Warto rozważyć możliwość założenia sklepu na cStore.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *