Pages Navigation Menu

Blog o wielotematyczny

Co umożliwia Selly Shop?

Selly ShopZałożenie sklepu www to świetny sposób na zwiększenie zysków, jeśli prowadzi się sklep tradycyjny, a także okazja, by uzyskać dodatkowe źródło dochodu. Jeśli ma się ciekawy pomysł na niszowy sklep albo smykałkę do sprzedaży, warto działać, tym bardziej, że koszty prowadzenia sklepu www są bardzo niskie. Niewielkim kosztem można zakupić domenę, hosting, a w dobrej cenie uzyskać można również dostęp do prostych w obsłudze kreatorów, które pozwalają samodzielnie stworzyć i prowadzić profesjonalny sklep.

W Polsce dostępne są różne programy do sprzedaży online. Na pewno warto zwrócić uwagę na oprogramowanie Selly Shop – bardzo profesjonalne, tanie, mające nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o rozbudowę sklepu.

Niewielkie koszty początkowe i wielkie możliwości

By założyć własny sklep z Selly shop wystarczy zdecydować się na najmniejszy dostępny w ofercie pakiet – za jedyne 99 złotych netto. W tej cenie zawarta jest już darmowa domena, konta mailowe, integracja z allegro, porównywarkami cen i różnymi formami płatności elektronicznej. Dodatkowo otrzymuje się też certyfikat zapewniający bezpieczne zakupy oraz bezpłatne wsparcie techniczne. Prowadząc sklep w Selly shop i wybierając najtańszy pakiet, można z powodzeniem zdecydować się na wprowadzenie do niego nawet 500 000 produktów.

Wszystko to zaś bez dodatkowych i ukrytych kosztów, ponieważ Selly nie pobiera dodatkowych prowizji od sprzedaży. Jeśli więc poszukuje się dla siebie taniego oprogramowania do sklepu, Selly będzie idealne.

Dodatkowe usługi

Chociaż sama podstawowa oferta jest już wyjątkowo bogata, to w każdej chwili można zmienić swoją ofertę na ofertę droższą z dodatkowymi funkcjami lub za opłatą zamówić profesjonalne usługi. Zalicza się do nich zaprojektowanie logo sklepu, podłączenie do sklepu dodatkowej domeny, przygotowanie wersji sklepu w języku obcym lub wersji mobilnej. Skorzystać też można z możliwości pozycjonowania sklepu, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia ruchu na stronie i przełoży się na zwiększenie zysków ze sprzedaży.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *